— INFORMACE —

KAM POJEDEME, CO BUDEME DĚLAT, JAK TO TAM VYPADÁ, KOLIK TO STOJÍ A DALŠÍ
 


Termín:      27. července až 10. srpna 2019


Cena:

3 100,- pro členy oddílu
3 700,- pro nečleny

Platby (vč. záloh) prosím plaťte převodem na náš oddílový účet u Fio banky: 2900131283/2010. Jako variabilní symbol je nutné uvést rodné číslo dítěte, které jste vyplnili na přihlášce. Platba musí být připsána na náš bankovní účet nejpozději do 30.6.2019.


Základna:

na Hoštejně - Březné

Je kousek od Zábřehu na Moravě, na táborové základně "U Čerta".

Děti jsou ubytovány ve dvojlůžkových stanech s podsadou. Spí na matracích ve vlastních spacácích na vlastních dekách.

Základna má také srub s velkou kuchyní, krytou jídelnou a skladem.

K dispozici jsou suché záchody pro děti i personál. Umývárna s vodou přírodní teploty, ke sprchování a mytí nádobí se voda ohřívá.


Zdravotní zajištění:

Je zajištěno proškoleným zdravotníkem. Pojištěni jsou všichni účastníci našich akcí (i tábora) u Generali Pojišťovny.


Voda:

Je hygienicky nezávadná z obecního vodovodu.


Program:

Skládá se z běžné tábornické činnosti, sportů a her v táboře i jeho okolí, z výletů a hlavně celotáborové hry s dobrodružnou tématikou světa Hry o trůny. To vše pod vedením našeho týmu vedoucích. Celý program zajišťují proškolení a zkušení vedoucí a instruktoři.


Co je v ceně tábora:

Cena obsahuje cestu autobusem (z daných míst a v danou dobu) tam i zpět, ubytování, 5x denně stravu (pití je k dispozici stále), výlety do okolí, hry, koupání, program s celotáborovou hrou a pojištění každého účastníka. Nemáme žádné slevy ani další volitelné doplatky za "lepší/horší ubytování", "lepší jídlo" ani nic dalšího. Odborové organizace nebo zaměstnavatel rodičů dítěte může na tábor přispět - pokud potřebujete fakturu, prosím kontaktujte Lenočku nebo Stoupu. :)


Záloha a storno přihlášky:

Dítě má svou účast na táboře rezervovanou po doručení vyplněné přihlášky a uhrazení zálohy min. 500 Kč (případně plné částky za tábor).

Storno poplatek v případě nemoci nebo úrazu před táborem (oznámeno min. 4 dny před táborem a doloženo potvrzením od lékaře) nemáme. V případě jiného důvodu nebo oznámení nemoci/úrazu později než 4 dny před odjezdem na tábor je storno poplatek 500 Kč (nutné výdaje, nakoupené vybavení, apod.).


Informace:

Další informace o našem oddílu najdete v menu "Kdo jsme". Přihlášky odevzdávejte co nejdříve - kapacita tábora je omezena pouze na 30 dětí.